Drošība ziemājiem – GreenOK Universal PRO un GreenCYTOKININ

Kādi ir efekti GreenOK UNIVERSAL PRO un GreenCytokinin izmantošanai pēc GreenOK shēmas? 

Universal PRO un GreenCytokinin īpašības

Rudens ir klāt, un ziemāji sadīguši briest un gaida ziemu. Augu augšanu un aizsardzību pret nelabvēlīgiem klimatiskiem apstākļiem ziemā veicina Latvijas Humusvielu institūta izstrādātie un Latvijas klimatiskajos apstākļos jau vairākus gadus sevi pierādījušie

  • GreenOK UNIVERSAL PRO humusvielu koncentrāts un
  • mikrobioloģisks preparāts GreenCYTOKININ – dabisks augu augšanas regulators.

GreenOK produkti ir guvuši atzinību tālu un tuvu ārpus Latvijas un jau vairākus gadus veiksmīgi tiek lietoti uz dažādām kultūrām, tostarp graudaugiem, dārzeņiem, kartupeļiem, rapsim, pākšaugiem un pat ananasiem un kakao pupiņām.

Augu augšanas biostimulators GreenCYTOKININ

GreenCytokinin mikrobioloģisks augšanas veicinātājsLatvijas zinātnieki ir izstrādājuši oriģinālu, kompleksu un daudzfunkcionālu dabisko produktu – citokinīnu maisījumu – augu augšanas veicinātāju ar plašu pielietojumu dažādām kultūrām. Tas ir biotehnoloģiskās kultivēšanas produkts, ko ražo baktērija Pseudomonas stutzeri, kas spēj sintezēt un izdalīt bioloģiski aktīvās vielas.

GreenOK GreenCytokinin satur citokinīnus un auksīnus, vitamīnus (B1, B2, С, РР, pantotēnskābi), antibakteriālos savienojumus un specifiskas vielas – elicitorus, kas veicina augu imunitāti pret augu patogēnu infekcijām un kaitīgiem vides faktoriem. To var efektīvi izmantot kultūraugiem atklātos laukos, tā uzlabojot esošās audzēšanas tehnoloģijas. Citokinīniem ir svarīga nozīme auga šūnas cikla regulēšanā un attīstībā, tie veicina šūnas dalīšanos – citokinēzi. Citokinīni ir pārstāvēti visos auga audos, bet lielāka to koncentrācija ir sakņu galos, pumpuros un nenobriedušās sēklās. Produktu pielieto sēklu apstrādei un miglošanai veģetācijas sākumā, kad augam ir visaugstākais fitohormonu trūkums.

GreenCytokinin īpaši ieteicams ziemas kviešiem un ziemas rapsim.

GreenOK UNIVERSAL PRO humusvielu koncentrāts

GreenOK Universal PRO organisks humusvielu koncentrātsProduktu Green Cytokinin iesakām lietot kopā ar humusvielu koncentrātu GreenOK Universal PRO, kas ir augstas efektivitātes bioloģiski aktīvs organiskais mēslojums un arī augu augšanas veicinātājs. Šis produkts

  • uzlabo augu vielmaiņu,
  • paaugstina augu noturību pret nelabvēlīgiem augšanas apstākļiem,
  • samazina lietojamo minerālmēslu daudzumu par 20-30%.