Izvēlne Aizvērt

Zemniekiem ir iespējams saimniekot gudri un ilgtspējīgi – ielabojot augsni ar Latvijā ražotiem organiskas izcelsmes Green OK produktiem!

Green OK mēslojumi, augšanas veicinātāji, augsnes ielabotāji un kompostētāji

Latvijas Humusvielu institūta “Green OK” produktu ražotājs SIA “Ražošanas Tehnoloģijas” piedalījās izstāžu kompleksā Rāmava rudens izstādē Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018″

Lauksaimniecības izstāžu komplekss “Rāmava” no 1992. gada ir kļuvis par vietu, kur Latvijas lauksaimniecības speciālisti satiekas, apmainās ar pieredzi un prezentē jaunākos lauksaimniecības produktu un tehnikas sasniegumus. Šādas tikšanās notiek divas reizes gadā: pavasara izstādēs tiek rādītas nozares inovācijas, savukārt rudens izstādes ir kļuvušas par pasākumu, kurā lauksaimnieki pēc ražas novākšanas tiekas, lai diskutētu par jaunākajām tendencēm un sagatavotos nākamajai sezonai.

SIA A.M.L. rīkotās izstādes ir ieguvušas labu reputāciju un tās atbalsta Zemkopības Ministrija, nozares asociācijas, lauksaimniecības uzņēmumi un apmeklētāji.

Lauksaimniecības zemes aizņem aptuveni 39% Latvijas teritorijas. Intensīvās lauksaimniecības tehnoloģijas un klimatiskie apstākļi sekmē augu barības vielu, pesticīdu u.c. savienojumu izskalošanos no augsnes. Latvijā pieaug augsnes degradācijas procesi, kurus izraisa augsnes paskābināšanās, organisko vielu un barības elementu satura samazināšanās augsnē un citi faktori, ko veicina vienveidīgā augmaiņa un organiskā mēslojuma trūkums. Tāpēc Latvijas Humusvielu institūta produktu ražotājs SIA “Ražošanas Tehnoloģijas”, kā vienu no svarīgākiem darbiem šoruden, iesaka lauksaimniekiem veikt vispārēju augsnes ielabošanu.

Latvijā ražoto “Green OK” produktu eksperti un agronomi iesaka zemniekiem veikt efektīvu un ātru augsnes ielabošanu, izmantojot šos produktus. Veiksmīga rezultāta sasniegšanai augsnes ielabošanā ļoti būtiska nozīme ir rudens augsnes apstrādei. Efektīvus rezultātus sniedz Green OK produktu kompleksa pielietošana. Lai iegūtu labu rezultātu, augsnes apstrādē izmanto augsnes uzlabotāju “Formula EKO”, kompostēšanas veicinātāju “BIO Kompost”  un granulēto humusvielu koncentrātu “Formula 4X” attiecībās 4:2:1.

 

Veikals ir izstrādes procesā — pagaidām pasūtījumi netiek pieņemti. Aizvērt