Izvēlne Aizvērt

Zemniekiem ir iespējams saimniekot gudri un ilgtspējīgi – ielabojot augsni ar Latvijā ražotiem organiskas izcelsmes Green OK produktiem!

Green OK mēslojumi, augšanas veicinātāji, augsnes ielabotāji un kompostētāji

Latvijas Humusvielu institūta “Green OK” produktu ražotājs SIA “Ražošanas Tehnoloģijas” piedalījās izstāžu kompleksā Rāmava rudens izstādē Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018″

Lauksaimniecības Izstāžu komplekss “Rāmava” no 1992. gada ir kļuvusi par vietu, kur Latvijas lauksaimnieki, lopkopji, dārzkopji satiekas, notiek pieredzes apmaiņa un tiek prezentēti jaunākie lauksaimniecības produktu un tehnikas sasniegumi. Divas reizes gadā notiekošās izstādes ir kļuvušas par Latvijas lauksaimniecības uzņēmumu un klientu tikšanās vietu. Pavasara izstādēs tiek rādītas nozares inovācijas, bet rudens izstādes kļuvušas par notikumu, kurā lauksaimnieki pēc ražas novākšanas tiekas, lai diskutētu par jaunākajām tendencēm un sagatavotos nākamajai sezonai.

Izstāžu kompleksa “Rāmava” pasākumi ir ieguvuši labu reputāciju un saņem lielu atbalstu no Zemkopības Ministrijas un citām nozares asociācijām, nozares uzņēmumiem un Jums, cienījamie klienti!

Lauksaimniecības zemes aizņem aptuveni 39% valsts teritorijas. Latvijas Humusvielu institūta ražotājs, kā vienu no svarīgākiem darbiem šoruden lauksaimniekiem iesaka veikt maksimālu vispārēju augsne ielabošanu, jo intensīvo lauksaimniecības tehnoloģiju ietekme un Latvijas klimatiskie apstākļi sekmē augu barības vielu, pesticīdu u.c. savienojumu izskalošanos no augsnes. Latvijā pieaug augsnes degradācijas procesi, kurus izraisa augsnes paskābināšanās, organiskās un augu barības vielu satura samazināšanās augsnē un citi faktori, ko veicina vienveidīgā augmaiņa un organiskā mēslojuma trūkums.

Latvijā ražoto produktu “Green OK” eksperti un  agronomi iesaka  zemniekiem veikt efektīvu un ātru augsni ielabošanu. Augsnes ielabošanai veiksmīga rezultāta sasniegšanai ir ļoti būtiska nozīme tieši rudens augsnes apstrādei. Ļoti efektīvus rezultātus sniedz Green OK produkti komplekss, kura attiecība (4:2:1), t.i. augsnes uzlabotājs “Formula EKO”,  kompostēšanas veicinātāja “BIO Kompost”  un granulēts humusvielu koncentrāts “Formula 4X”.

 

 

Veikals ir izstrādes procesā — pagaidām pasūtījumi netiek pieņemti. Aizvērt