Green OK izstādē “Nordic Gardens”

Izstādē “Nordic Gardens (Nordiska Trädgårdar)” Stokholmā ziemeļvalstis tiek iepazīstinātas ar labāko, ko Latvija var piedāvāt

[metaslider id=”2953″]

Organisko mēslojumu pašmāju ražotājs piedalījās lielākajā nozares izstādē Zviedrijā, kas ir populāra visā Skandināvijā. Vadošā skandināvu dārzkopju izstāde marta nogalē ik gadu notiek Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šajā izstādē piedalās no 350 līdz 400 izstādes dalībnieki ar savu produkciju, 600 dažādu mediju pārstāvji un šo izstādi apmeklē vidēji no 55 tūkstošiem līdz pat 60 tūkstošiem apmeklētāji. 

Izstādē interesenti varēja iepazīties ar tuvāko kaimiņu dārzkopības sasniegumiem, iegādāties stādus, mēslojumus, augu kopšanas līdzekļus, semināros uzzināt par jaunākajām metodēm un produktiem dārzkopībā un uzzināt par Baltijas zinātnieku jaunākajiem sasniegumiem. 

Green OK Sapropela meslojums 750 ml

Latvijas Humusvielu institūta (LHVI) izstrādātie produkti, kurus Latvijā ražo uzņēmums SIA “Ražošanas Tehnoloģijas”, skandināvos radīja patiesu interesi.

It īpaši izstādes apmeklētāji ieinteresējās par Latvijā ražoto organisko humusvielu mēslojumu no sapropeļa un jauno, granulēto humusvielu produktu “GreenOK Formula 4X”.

 

Skandināvu tirgus Latvijas ražotājiem ir pievilcīgs salīdzinoši tuvā ģeogrāfiskā izvietojuma dēļ. Tāpat tas sniedz iespēju konkurēt produkcijas un pakalpojumu izmaksu ziņā.

Dalība izstādē ļāva Latvijas ražotājam iegūt vērtīgus kontaktus turpmākai uzņēmējdarbībai Skandināvijā. LHVI produktu zīmola “Green OK” ražotājam dalība izstādē vērtējama pozitīvi. Jāatzīst, ka labākos rezultātus izstādē gūst kompānijas, kas konkrētajā valstī startē pastāvīgi vairākas reizes, tā pamazām sevi pozicionējot un gūstot arvien labākus panākumus.