Jaunums! “GreenOK Zaļais Draugs” – slāpekļa mēslojums ar humusvielām

Inovatīvs risinājums, kas vienlaicīgi un spēcīgi iedarbojas gan uz augiem, gan augsni

Ar šo rudeni piedāvājam jaunu produktu – šķidro slāpekļa mēslošanas līdzekli “GreenOK ZAĻAIS DRAUGS”, kas ne tikai izmantojams kā kultūraugu mēslojums, bet arī ātri un efektīvi pārstrādā augu atliekas. Produktu ieteicams lietot pēc labības novākšanas, lai kompostētu salmus, augu atliekas un ielabotu augsni pirms rudens sējas, lai palielinātu augsnē dabisko bioloģisko aktivitāti un uzlabotu augsnes auglību.

Slāpekļa mēslojums ar dabīgas izcelsmes humusvielām “GreenOK ZAĻAIS DRAUGS” ir inovatīvs risinājums, kas vienlaicīgi un spēcīgi iedarbojas gan uz augiem, gan augsni.

Slāpekļa mēslojums satur dabīgas izcelsmes bioloģiski aktīvas humusvielas, līdz ar to tiek būtiski samazināti mēslošanas līdzekļu zudumi, sasniegts biostimulējošs efekts – tiek aktivizēti dzīvības procesi augos. Ieteicams visiem kultūraugiem, augsnes auglības uzlabošanai un augu atlieku kompostēšanai!

Mēslošanas līdzekļa kopējais slāpeklis ir (N) 30%. Slāpekļa mēslošanas līdzekļa pamatsastāvs sastāv no vairāku veidu slāpekļa formām:

  • amīdu slāpeklis (N-NH2) 14,8%,
  • nitrātu slāpeklis (N-NO3) 7,7%,
  • amonija slāpeklis (N-NH4) 7,5%

PRODUKTA IEDARBĪBA

  • Augsnes auglības atjaunošana;
  • Uzlabo barības elementu iekļūšanu augos;
  • Paaugstināta minerālmēslu izmantošanas efektivitāte un slāpekļa mēslojumu patēriņa ekonomija 20-30%;
  • Sekmē sakņu sistēmas attīstību;
  • Stimulē augu augšanu;
  • Veicina novājinātu augu atlabšanu;
  • Veicina labvēlīgās augsnes mikrofloras attīstību.

Lietojot sausos minerālmēslus, to maksimālā efektivitāte ir tikai 40%, atlikušie 60% paliek augsnē, novēršot bioloģisko procesu attīstību augsnē. Izmantojot šķidros minerālmēslus, to efektivitāte ir jau 80%, un tikai 20% vai pat mazāk, paliek augsnē un netiek izmantoti. Ja tiek pievienotas bioloģiski aktīvas humusvielas, zudumi ievērojami tiek samazināti, palielinās minerālmēslojuma efektivitāte, veidojas organiskā slāpekļa uzkrāšanās augsnē un augsnes humusa atjaunošanās. Ekonomiskais ieguvums, lietojot šķidro slāpekļa mēslojumu ar humusvielām “GreenOK ZAĻAIS DRAUGS” izdevumu ekonomija līdz 50%.

Jau šoruden sagatavojot augsni pirms sējas un izmantojot “GreenOK ZAĻAIS DRAUGS”, var palielināt augsnes apstrādes efektivitāti un ekonomēt uz slāpekļa mēslojumu (N), kas paliek augsnē un ko augi tāpat neizmanto. Šķidrais slāpekļa mēslojums ar humusvielām “GreenOK ZAĻAIS DRAUGS”, izmantots augsnes ielabošanai un organisko vielu, salmu un citu augu atlieku kompostēšanai uz lauka, palielina augsnē dabisko bioloģisko aktivitāti un uzlabo augsnes auglību.

Reģistrēts VAAD 25.06.2019, reģ. apliecība Nr. C1.02 1841 19.

Šķidrais slāpekļa mēslošanas līdzeklis GreenOK Zaļais Draugs 5 L un GreenOK Zaļais Draugs 750 ml