Košāks zāliens ar GreenOK produktiem

Šodien vēlamies pastāstīt par jaunākajām aktualitātem GreenOK.

Vai vēlaties nokrāsot savu zālienu koši zaļās krāsā?

Izmantojot produktus GreenOK –“Zaļais draugs” (slāpekli saturošs) un “Humusvielu koncentrāts zālienam” varam piedāvāt lielisku, jaunu risinājumu zālienam. Efekts zālienam būs redzams jau 3-5 dienu laikā.

Pielietošana.

Produkts “Zaļais draugs” ir slāpekļa mēslojums, kas palielina zaļās masas daudzumu zālienā. “Humusvielu koncetrāts zālienam” ar minerālvielām palielina zāliena blīvumu, veicina intensīvāku zaļo krāsas veidošanos un paaugstina noturīgumu pret sausumu, kas īpaši svarīgs, kad gaisa temperatūra turas augsta vairākas dienas. Produktus piedāvājam miglot izmantojot GreenOK universālo laistīšanas uzgali, lai ātrāk un ērtāk aplaistītu lielas platības. Izmantojot abus produktus un laistīšanas uzgli laistīšanā dārzs tiek aplaistīts ar optimālo devu. Laistot, izmantojot lējkannu, ieteicamā deva ir norādīta uz iepakojuma etiķetes. 

Zemāk attēlā redzams zāliens pirms produkta pielietošanas pēc.

zaļais-draugs-zalienam
zaļāks-dārzs-ar-greenok

Produktus var iegādāties mūsu intereneta veikalā www.greenok.lv un papildus tam piedāvājam konsultācijas ne tikai par zālienu, bet kopumā par risinājumiem dārzam. Tālrunis konsultācijai – 29140290 vai e-pastā info@greenok.lv.

Jūs varat sekot mums sociālajos tīklos, kur publicējam jaunāko un aktuālāko informāciju, kā arī padomus dārzam :
Facebook – https://www.facebook.com/GreenOK.Latvia ,
Instagram – https://www.instagram.com/humate.greenok/ ,
Youtube kanālā – https://www.youtube.com/channel/UCFn3gcQOezrQH598iWmnfoQ

Zaļāku zālienu vēlot – “GreenOK” komanda.