Mikrobioloģisks preparāts “GreenCYTOKININ”

GreenCytokinin-5L-GreenOK

Profesionāls, dabisks augšanas regulators.

Mikrobioloģisks preparāts - dabisks augu regulators.

Pseudomonas stutzeri 3×109 kvv/ml, satur dabiskus citokinīnus un auksīnus. 

GreenCytokinin satur dabiskus augu regulatorus – citokinīnus un auksīnus, vitamīnus un īpašas vielas – elicitorus, kas stiprina augu imunitāti. Augu augšanas veicinātājs ir dabīgs preparāts, ko iegūst biotehnoloģiski, tam piemīt plašs pielietojums augkopībā. Rekomendējams visām kultūrām.

Dabiskas izcelsmes mikrobioloģisks preparāts, atbilst lietošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā saskaņā ar Komisijas Regulu (EK) Nr. 889/2008 3.panta 4., 5.punktu.

Produkta iedarbība:

  • Uzlabo un paātrina sēklu dīgšanu un augšanu;
  • Palielina ražību, uzlabo produkta garšas īpašības un palielina ražas saglabāšanas ilgumu;
  • Veicina sānzaru augšanu un bagātīgu ziedēšanu;
  • Palielina auga izturību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem (sausums, salnas);
  • Veicina spēcīgu sakņu sistēmas izveidi un stingra auga stublāja veidošanu;
  • Veicina auga šūnu augšanu un hlorofila sintēzi augā, aizkavē auga novecošanu.

Pētījumi un lauka izmēģinājumi:

Sadarbībā ar LU Bioloģijas institūta Augu ģenētikas laboratoriju ir veikti laboratoriskie eksperimenti, lai pārbaudītu GreenCytokinin ietekmi uz šūnu augšanu un attīstību. Eksperimenta rezultātā uz barotnēm ar GreenCytokinin tika konstatēts 351% (vasaras kviešiem) un 219% (ziemas kviešiem) vairāk aktīvi augošu šūnu salīdzinot ar kontroli (barotne bez GreenCytokinin). No eksperimenta rezultātiem izriet, ka GreenCytokinin piemīt šūnu augšanas veicinošs efekts. GreenCytokinin darbības efektivitātes apliecinājumi sadarbībā ar APP Valsts Priekuļu laukaugu selekcijas institūtu ir veikti trīsgadīgi izmēģinājumi uz kartupeļiem, vasaras rapsi, kukurūzu un ganību aireni. Izmēģinājumi pierādīja, ka izmantojot mikrobioloģisku preparātu GreenCytokinin ir sekmēta lielākas ražas veidošanās pat par 47% vasaras rapsim un par 47% ganību airenei. Kukurūzas zaļās masas pieaugums lielāks par 11% salīdzinot ar kontroli un kartupeļu cietes satura pieaugums bumbuļos lielāks par 11% nekā kontrolei. Vasaras miežiem ražas pieaugums par 27%, produktīvo stiebri vairāk par 30%.

Lietošana: Skatīt uz produkta etiķetes.
Derīguma termiņš:
 2 gadi (Partijas Nr. un izgatavošanas datumu skatīt uz iepakojuma).
Brīdinājums! Mikrobioloģiskam preparātam piemīt ugsta bioloģiskā aktivitāte. Lietot tikai atšķaidītā veidā. Ieteicams izvairīties no tiešo saules staru iedarbības uz produktu. Pēc iepakojuma atvēršanas uzglabāt vēsā vietā, kur temperatūra 0°C līdz +5°C

kvieši
Pupas-zirni-

Iepakojums:

3L | EAN kods: 4751015780574
5L | EAN kods: 4751015780796